- Ліфт комплекти
- Підвіска для позашляховиків
- Підвіска для Mitsubishi
- Mitsubishi L200 2006-2015
- Передні посилені пружини IronMan PRO для Mitsubishi L200 2006-2015 (комплект, +50 мм)
Передні посилені пружини IronMan PRO для Mitsubishi L200 2006-2015 (комплект, +50 мм)
Доставка в відділення Нової Пошти Адресна доставка кур'єром Самовивіз (тільки Дніпро)
Оплата при отриманні Оплата карткою Оплата частинами Безготівковий розрахунок
Вас також може зацікавити
Характеристики
Про товар
Експлуатація автомобіля в складних умовах — чи то погані дороги, регулярні поїздки бездоріжжям або встановлення додаткового обладнання — призводить до підвищеного навантаження на підвіску. Передні посилені пружини Ironman MITS045B для Mitsubishi L200 розроблені спеціально для таких ситуацій. Вони забезпечують збільшення кліренсу, покращують стійкість автомобіля та дозволяють компенсувати додаткову вагу, зберігаючи комфорт і керованість.
Про бренд
Ironman 4x4 — австралійський бренд, що створює підвіску та аксесуари для автомобілів, готових до будь-яких випробувань. Розроблені для експлуатації в найсуворіших умовах, компоненти Ironman 4x4 проходять жорсткі випробування на міцність, стійкість до навантажень та довговічність. Більша частина продукції виготовляється в Австралії або на власних заводах в інших країнах, де дотримуються високі стандарти контролю. Незалежно від місця виробництва, якість Ironman 4x4 завжди залишається на найвищому рівні, забезпечуючи надійність і комфорт у будь-яких умовах. Саме тому цей бренд обирають водії по всьому світу, яким важлива впевненість у своїй підвісці.
Переваги посилених пружин Ironman
- Збільшення кліренсу: пружини забезпечують підйом до 50 мм, покращуючи геометричну прохідність.
- Компенсація додаткової ваги: підходять як для автомобілів без додаткового навантаження, так і для машин із силовими бамперами, лебідками та іншим обладнанням.
- Оптимальна жорсткість: покращена стійкість без зайвої втрати комфорту.
- Високоміцна сталь: термооброблений сплав для довговічності та стійкості до екстремальних навантажень.
- Захист від корозії: полімерне покриття яскравого кольору запобігає впливу вологи та реагентів.
Особливості встановлення
Пружини Ironman призначені для прямої заміни штатних, без необхідності внесення змін у конструкцію підвіски. Однак для досягнення максимального ефекту рекомендується встановлювати їх у комплекті з посиленими амортизаторами Ironman або повним ліфт-комплектом підвіски. Це забезпечує оптимальну роботу підвіски, покращує керованість та збільшує ресурс усіх її компонентів.
Навіщо потрібні посилені пружини?
Стандартні пружини підвіски розраховані на заводські параметри автомобіля і не призначені для експлуатації у важких умовах. Якщо автомобіль використовується на поганих дорогах, активно пересувається пересіченою місцевістю або оснащений додатковим обладнанням, штатні пружини можуть швидко просісти, погіршуючи керованість і зменшуючи кліренс. Посилені пружини Ironman підвищують ресурс підвіски, покращують стійкість автомобіля та роблять поїздки більш комфортними та безпечними.
Гарантія
Ironman 4x4 надає офіційну гарантію 2 роки або 40 000 км пробігу, проте гарантія поширюється лише при встановленні повного комплекту підвіски Ironman. Це пов’язано з тим, що підвіска — це комплексна система, в якій усі компоненти працюють разом, забезпечуючи оптимальні характеристики та довговічність.

Щоб купити посилені передні пружини для Mitsubishi L200, просто оформіть замовлення на нашому сайті або зв’яжіться з нами телефоном. Наші фахівці готові відповісти на всі ваші запитання, надати детальну інформацію про характеристики та допомогти вибрати потрібну модель відповідно до ваших потреб.
Аксесуари
-
Передній амортизатор IronMan Nitro Gas для Mitsubishi L200 2006-2015
Артикул: 12715GR Немає в наявності10170 грн. -
Посилений передній амортизатор IronMan FoamCell для Mitsubishi L200 2006-2015
Артикул: 24715FE Немає в наявності11745 грн. -
Посилений передній амортизатор IronMan FoamCell Pro для Mitsubishi L200 2006-2015
Артикул: 45715FE Немає в наявності19530 грн. -
Комплект посилених верхніх важелів IronMan Mitsubishi L200 2006-...
Артикул: UCA050FA Немає в наявності47205 грн.
Відгуки про товар Передні посилені пружини IronMan PRO для Mitsubishi L200 2006-2015 (комплект, +50 мм)
Переглянуті товари
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Посилені передні гальмівні колодки DBA Xtreme Performance для Toyota FJ-Cruiser
Немає в наявності7446 грн. -
Диск гальмівний задній DBA X для Toyota Land Cruiser 200 2015 -2021 (DBA2723X)
Немає в наявності10755 грн. -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Передні гальмівні колодки DBA Street Performance для Toyota Tundra 2022-...
Немає в наявності0 грн. -
-
-
-
-
-
-
Передні посилені пружини OME для Ford Ranger PX 2011-2018 (комплект, +50 мм)
Немає в наявності15030 грн. -
-
-
-
Установчий комплект задніх амортизаторів OME BP-51 для Jeep Wrangler JK2
Немає в наявності4950 грн. -
Диск гальмівний задній DBA T3 Slotted для Toyota Land Cruiser 300 (DBA43769S)
Немає в наявності24761 грн. -
-
-
-
Сенд-траки X-PRO з майданчиком під рейковий домкрат (Червоні, 121х33 см, комплект)
В наявності5400 грн. -
-
-
-
-
-
Посилена ресора IronMan для Nissan Navara D40 2005-2015 (+500 кг, +40 мм)
Немає в наявності46350 грн. -
-
Передні посилені пружини OME для Mitsubishi L200 2015-2024 (комплект, +25 мм)
Немає в наявності14940 грн. -
-
-
-
-
-
-
-
-
Диск гальмівний передній DBA T3 Slotted для Mitsubishi Pajero Sport 2010-2016 (DBA42208S)
Немає в наявності13770 грн. -
Посилений задній амортизатор IronMan FoamCell Pro для Toyota Tundra 2006-2021
Немає в наявності14535 грн. -
-
Диск гальмівний задній DBA T3 Slotted для Toyota Land Cruiser Prado 150 (DBA42737S)
В наявності15930 грн. -
Задні посилені пружини OME для Mitsubishi Pajero 1991-2000 (комплект, +20 мм)
В наявності16065 грн.